Rekry: OVS hakee päätoimista valmentajaa

10.2.2021  |  14:10  |  Seurat

Oulun Verkkopalloseura ry, OVS, on yli 100-vuotias Pohjois-Suomen johtava tennisseura. Viikoittaiseen valmennukseen osallistuu n. 250 henkilöä. Seuran juniorit ovat olleet perinteisesti menestyksellisesti mukana eri ikäluokkien sarjoissa ja haluamme tämän menestyksen jatkuvan ja kasvavan tulevaisuudessa. Lisäksi seuran naisten edustusjoukkue pelaa TEHO Sport Tennisliigassa ja miesten edustusjoukkue I-divisioonassa.

Etsimme nyt valmennustiimiimme kolmatta päätoimista valmentajaa

Vastuualueenasi tulee olemaan seuramme valmennustoiminnan kehittäminen ja organisointi yhdessä muiden päätoimisten valmentajien kanssa. Valmennustehtäväsi painottuvat kilpajunioreiden valmentamiseen, sisältäen myös muiden ryhmien valmentamista.

Edellytämme sinulta näyttöä menestyksellisestä valmennustoiminnasta junioreiden kanssa ja alan koulutusta.

Työt alkavat sopimuksen mukaan, kuitenkin viimeistään elokuussa 2021.

Lisätietoja tehtävästä antaa Juho Antila puhelimitse 0405470679 tai sähköpostitse juho.antila(at)nallisport.com.

Vapaamuotoiset hakemukset ansioluetteloineen ja palkkatoiveineen pyydämme toimittamaan 28.2.2021 mennessä sähköpostitse, juho.antila(at)nallisport.com.

OULUN VERKKOPALLOSEURAN KOTISIVUT

Jaa:

Seuraava uutinen: Viikkokatsaus 6/2020 – →