Hyvästä Parhaaksi -seurapäivä

16.9.2014  |  07:33

Good to Great mahdollisuutena valmentajien ja seurojen toiminnan kehittämiseen

Suomen Tennisliitto yhdessä Good to Great -tennisakatemian kanssa tarjoaa suomalaisseuroille mahdollisuutta saada päiviksi huippuvalmentaja mukaan seuran arkeen Hyvästä Parhaaksi -seurapäivän muodossa.

Valmentaja Nicklas Kulti on yhteensä 10 päivän ajan suomalaisseurojen käytettävissä ja osallistuu seuran valmennustapahtumaan, tapaa ja keskustelee valmentajien kanssa sekä on mukana vanhemmille suunnatussa yhteistilaisuudessa.

Päivän ohjelmaa on mahdollista räätälöidä seuran, pelaajien ja valmentajien tarpeiden mukaan. Tarkka ohjelma sovitaan yhteisesti osapuolten välillä. Voimme keskustella myös yhteisen varainhankintapahtuman järjestämisestä päivän aikana

Päivän hinta on 350 ?. Seura vastaa tapahtumasta aiheutuvista kenttäkuluista, ruokailukuluista sekä mahdollisista matka- ja majoituskuluista (mikäli liikutaan lentämällä Suomessa).

Varaa oma päiväsi seuraavista mahdollisuuksista:
17.9.
18.9 Varattu
21.10.
22.10.
23.10. Varattu
24.10.
25.10.
19.11.
20.11. Varattu
21.11.
8.12. Varattu
9.12.

Kolme muuta seuraa on varaamassa omaa päiväänsä, mutta ne vahvistuvat lähipäivinä. Toimi siis nopeasti.
Lisätietoa ja varaukset tj. Teemu Purho   @:   teemu.purho@tennis.fi

Jaa:

Seuraava uutinen: Emma Laine pääsarjaan… →