Kansalliset kilpailut 2018

Alla listattuna kilpailut ajalle 18.5.-31.12.2018.
Tiedot kilpailuista on kerätty ja listattu ke 9.5.2018 Ässässä olleen tiedon mukaisesti.

Tarkemmat tiedot kilpailuista (esimerkiksi luokat, ilmoittautumisajat ym.) löytyvät www.tennisassa.fi -verkkosivuilla olevista kilpailukutsuista.

 

 

KILPAILUN NIMI ALOITUSPÄIVÄ KAUPUNKI JÄRJESTÄVÄ SEURA
VKO 20
Finnish Tour 2. osakilpailu 18.5.2018 0:00 Kaarina Åbo Lawn-Tennis Klubb
Granin juniorikisa 18.5.2018 0:00 Kauniainen Grani Tennis
Kulosaaren kansalliset (MB+35,MC,MD) 18.5.2018 0:00 Helsinki Grön-Vita Lawntennis Klubben
Wilson cup 18.5.2018 0:00 Tampere Tampereen Tennisseura
Aktia Open MC35/NC35 lohkot 18 ensimmäistä per sarja 19.5.2018 0:00 Espoo Espoon Verkkopalloseura
KoTS päiväkisat 19.5.2018 0:00 Kuusankoski Kouvolan Tennisseura
VKO 21
Oulu TE 14v. & 16v. 21.5.2018 0:00 Oulu Suomen Tennisliitto
HVS Open 25.5.2018 0:00 Helsinki HVS-Tennis
Head Open Hyvinkää 25.5.2018 0:00 Hyvinkää Hyvinkään Tennisseura
kesän avaus Iisalmessa 25.5.2018 0:00 iisalmi Iisalmen Tennisseura
Järvenpää Wilson Open 25.5.2018 0:00 Järvenpää Järvenpään Tennisseura
Joensuun kansallinen 25.5.2018 0:00 Joensuu Karjalan Tennis
Kekkonen Open Kempele 25.5.2018 0:00 Kempele Kempeleen Tennis
LVS Wilson Lahti Cup NA3 2p, MB2 2p, MB2 4p, MC 2p, NC 2p, 25.5.2018 0:00 Lahti Lahden Verkkopalloseura
MD 2p, ND 2p, ND 4p, T14 2p, P142p, T11 2
Slice Open 2 25.5.2018 0:00 Mikkeli SLICE
VKO 22
Kapina Open 1.6.2018 0:00 Mäntsälä Mäntsälän Tennisseura
Klaukkalan kansalliset 1.6.2018 0:00 Nurmijärvi Nurmijärven Tennisseura
10/12 sunnuntai 3.6.2018 0:00 Lohja Lohja Tennis
VKO 23
Cinia JGP 3.osakilpailu 10v, 12v, 14v, 16v 4.6.2018 0:00 Hanko Hangon Tenniskerho
21 SM/ FJTT 3. osakilpailu 7.6.2018 0:00 Hyvinkää Hyvinkään Tennisseura
Aulanko Cup 7.6.2018 0:00 Hämeenlinna Hämeenlinnan Tennisseura
45. Junatennis 7.6.2018 0:00 Helsinki VRT-Tennis
Kesän avauskisa, Kokkola 8.6.2018 0:00 Kokkola Kokkolan Tenniskerho
Klaukkalan kansalliset 8.6.2018 0:00 Nurmijärvi Nurmijärven Tennisseura
Korkeasaari Open 8.6.2018 0:00 Oulu Oulun Verkkopalloseura
Porin ulkokisat 8.6.2018 0:00 Pori Porin Verkkopalloseura
Kansalliset Mäntässä 8.6.2018 0:00 Mänttä Puistolan Urheilijat, tj.
Intersport Open ( 2-p: MB, MC, NE, P14, P10, 4-p: MC, NE, P14) 8.6.2018 0:00 Savonlinna Savonlinnan Verkkopalloseura
Mikkelin seniorikisat 8.6.2018 0:00 Mikkeli Tennis 88 Mikkeli
Uudenkaupungin kansalliset 10v. juhlaturnaus 8.6.2018 0:00 Uusikaupunki Uudenkaupungin Roima, tj.
Valkeakosken junnujen joukkekisa 8.6.2018 0:00 Valkeakoski Valkeakosken Tennis
Hiekkaharjun Kansalliset 8.6.2018 0:00 Vantaa Valko-Pallo
Naisten C-lauantai Granissa 9.6.2018 0:00 Kauniainen Grani Tennis
Miesten C-sunnuntai Granissa 10.6.2018 0:00 Kauniainen Grani Tennis
VKO 24
Pajulahti TE 14v. & 16v. 11.6.2018 0:00 Nastola Suomen Tennisliitto
Slice Päiväkisa (maanantai) 11.6.2018 0:00 Mikkeli SLICE
Kuopion Juhlakisa 14.6.2018 0:00 Kuopio Kuopion Tennisseura
Lempäälän kansalliset 14.6.2018 0:00 Lempäälä Lempäälän Tennisseura
Senioreiden sekanelinpelin SM-kilpailut , ikäluokat 35v-80v 14.6.2018 0:00 Vantaa Valko-Pallo
Luokkamestaruussarja B- ja C -luokka, 3. osakilpailu 15.6.2018 0:00 Hanko Hangon Tenniskerho
KoTS kansalliset 15.6.2018 0:00 Kuusankoski Kouvolan Tennisseura
Lohja-Cup lohkokilpailu 15.6.2018 0:00 Lohja Lohja Tennis
Tecnifibre cup (MA2, MB2, MC2, NC2, MD2, U14P, MA3 4-p) 15.6.2018 0:00 Seinäjoki Seinäjoen Tennisseura
Luokkamestaruussarja D- ja E -luokka, 3. osakilpailu 15.6.2018 0:00 Tampere Tampereen Tennisseura
Valkeakosken kansalliset 15.6.2018 0:00 Valkeakoski Valkeakosken Tennis
Lexia Open 15.6.2018 0:00 VANTAA Variston Tennis
9v Miditour 3. osakilpailu (Pohjois-Suomi) 16.6.2018 0:00 Kempele Kempeleen Tennis
9v Miditour, 3. osakilpailu (Etelä-Suomi) 16.6.2018 0:00 Pajulahti Liikuntakeskus Pajulahti
VKO 25
Vierumäen Juhannustennis 21.6.2018 0:00 Vierumäki Kouvolan Tennisseura
Juhannusturnaus 2018 22.6.2018 0:00 Luhanka Free Time Club Luhanka
45. Vuokatin juhannustennis 22.6.2018 0:00 Vuokatti Sotkamon Tennisseura
Scandic Rosendahl Open 22.6.2018 0:00 TAMPERE Tennis Club Pyynikki
VKO 26
ÅLK Tennis Week 25.6.2018 0:00 Kaarina Åbo Lawn-Tennis Klubb
Yleiset SM-kilpailut By Mareksounds (3. Finnish Tour) 25.6.2018 0:00 Helsinki Grön-Vita Lawntennis Klubben
Senioreiden SM-kilpailut 35v, 45v, 55v, 65, 75v, 85v 27.6.2018 0:00 Helsinki HVS-Tennis
Energiapolar Open 28.6.2018 0:00 Rovaniemi Rovaniemen Verkkopalloseura
Imatran kansalliset 29.6.2018 0:00 Imatra Imatran Tennis
2000 euron kansalliset sponsored by Dunlop 29.6.2018 0:00 Lahti Lahden Tenniskerho
Raahen kansalliset (MA3, MB, NB, 4MB, 4NB, MC, NC, 29.6.2018 0:00 Raahe Raahen Verkkopalloseura
MD, P11, T11, P13, T13, P16C, T16C, M45, M55, M65
T61 Vaasa Sun City Tournament 29.6.2018 0:00 Vaasa Tennis-61
Variston Kesäkansalliset 29.6.2018 0:00 VANTAA Variston Tennis
Ekenäs Tennis 2018 Tammisaari 30.6.2018 0:00 Tammisaari Ekenäs Tennisklubb
Mikkelin kansallinen Senioriturnaus 30.6.2018 0:00 Mikkeli Mikkelin Tennisseura
VKO 27
Slice Seniori +35/D Päiväkisa 5.7.2018 0:00 Mikkeli SLICE
SM-Liigacup & 1.Divisioona 6.7.2018 0:00 Suomi Suomen Tennisliitto
Alavus Open 2018 6.7.2018 0:00 Alavus Suomenselän Tennis
VKO 28
HPP-Open Hangon Tennisviikko 9.7.2018 0:00 Hanko Hangon Tenniskerho
Hiekkaharjun Tennisviikko 9.7.2018 0:00 Vantaa Valko-Pallo
Sapassi cuo 12.7.2018 0:00 Savitaipale Savitaipaleen Tennisseura
Finnish Tour 4. osakilpailu 13.7.2018 0:00 Hanko Hangon Tenniskerho
Bayerncar Open 2018 Alajärvi 13.7.2018 0:00 Alajärvi Järviseudun Tennis ry
Kangasalan kansalliset 13.7.2018 0:00 Kangasala Kangasalan Tennisseura
Uurainen Open 13.7.2018 0:00 Uurainen Match Point Tennis
Kuopion kansalliset 13.7.2018 0:00 Kuopio Puijo Tennis Team
Puumalan Tennis 88 30-vuotisjuhlaturnaus 13.7.2018 0:00 PUUMALA Puumalan Tennis 88
Nissan turnaus 13.7.2018 0:00 Raisio Turun Seudun Tennis
VKO 29
Lohjan Tennisviikko lohkokilpailu 16.7.2018 0:00 Lohja Lohja Tennis
Hyvinkään Kesäkisa 20.7.2018 0:00 Hyvinkää Hyvinkään Tennisseura
Iisalmen Kansalliset 20.7.2018 0:00 iisalmi Iisalmen Tennisseura
KoTS kansalliset 20.7.2018 0:00 Kuusankoski Kouvolan Tennisseura
Kurikka Räns Släm (2-p: MB,  MC, MD, NC; 4-p: MB-C, Mixti C) 20.7.2018 0:00 Kurikka Kurikka Tennis-Club
38. Oopperatennis by Norelco (2-p: MA, MB, MC, ME, NC, NE, 20.7.2018 0:00 Savonlinna Savonlinnan Verkkopalloseura
P14, P12, T12, P10, T10 4-p: MA, MC, NC,
Valkeakosken 4p-kisat 20.7.2018 0:00 Valkeakoski Valkeakosken Tennis
Ylivieskan Kesäkansalliset 20.7.2018 0:00 Ylivieska Ylivieskan Tennisseura
Äänekoski Open 2018 20.7.2018 0:00 Äänekoski Äänekosken Tennisseura
VKO 30
Tampere Open 23.7.2018 0:00 Tampere Suomen Tennisliitto
ITF Seniors 23.7.2018 0:00 Helsinki Suomen Tennisliitto
Riihimäen kansalliset 26.7.2018 0:00 Riihimäki RiVS
SM/Luokkamestaruussarja B- E -luokat, 4. osakilpailu 26.7.2018 0:00 Oulu Oulun Verkkopalloseura
Kotkan Meripäivätennis 26.7.2018 0:00 Kotka Smash-Kotka
Hyvinkään kesäkisa 27.7.2018 0:00 Hyvinkää Hyvinkään Tennisseura
Mikkelin kansalliset kesäkisat 27.7.2018 0:00 Mikkeli Tennis 88 Mikkeli
TCP Weekend Open 27.7.2018 0:00 TAMPERE Tennis Club Pyynikki
LVS päiväkisa 28.7.2018 0:00 Lahti Lahden Verkkopalloseura
VKO 31
ITF Futures $15000, naiset ja miehet 30.7.2018 0:00 Avoin Suomen Tennisliitto
ITF Seniors 30.7.2018 0:00 Hanko Suomen Tennisliitto
Makita Open 3.8.2018 0:00 Raisio RaVS
Vadelmaturnaus 2018 3.8.2018 0:00 Luhanka Free Time Club Luhanka
Huittisten Keila- ja Pelihalliturnaus 3.8.2018 0:00 Huittinen Huittisten Tennisseura
Kemin kesäkisat 3.8.2018 0:00 Kemi Karihaaran Verkkopalloseura
SM/Cinia JGP 4. osakilpailu 16v 3.8.2018 0:00 Lahti Lahden Verkkopalloseura
LTS kesäkansalliset 3.8.2018 0:00 Lappeenranta Lappeenrannan Tennisseura
Unikeon tenniskilpailu 3.8.2018 0:00 Naantali Naantalin Tennis Poka
Klaukkalan kansalliset 3.8.2018 0:00 Nurmijärvi Nurmijärven Tennisseura
Salo Open 3.8.2018 0:00 Salo Salon Tennisseura
Tecnifibre cup (MA2, MB1, MC1, NC1, MD1, U14P, MB1 4-p) 3.8.2018 0:00 Seinäjoki Seinäjoen Tennisseura
SM/Cinia JGP 4. osakilpailu 12v 3.8.2018 0:00 Kotka Smash-Kotka
VKO 32
ITF Futures $15000, miehet 6.8.2018 0:00 Avoin Suomen Tennisliitto
Senioreiden SM-kilpailut 40v, 50v, 60v, 70v, 80v, 90v 9.8.2018 0:00 Helsinki Lawn-Tennis Club 33
Granin juniorikisa 10.8.2018 0:00 Kauniainen Grani Tennis
Hyvinkään Kesäkisa(WipOpen) 10.8.2018 0:00 Hyvinkää Hyvinkään Tennisseura
Järvenpään kansalliset 10.8.2018 0:00 Järvenpää Järvenpään Tennisseura
Kokkolan K-Citymarket Cup 10.8.2018 0:00 Kokkola Kokkolan Tenniskerho
KoTS kansalliset 10.8.2018 0:00 Kuusankoski Kouvolan Tennisseura
Porin kilpailut 10.8.2018 0:00 Pori Porin Verkkopalloseura
Variston Kesäkansalliset 10.8.2018 0:00 VANTAA Variston Tennis
Vaasan kansalliset 10.8.2018 0:00 Vaasa Wasa Tennis Club
VKO 33
ITF Futures $15000, miehet 13.8.2018 0:00 Avoin Suomen Tennisliitto
SM/Cinia JGP 4. osakilpailu 14v 17.8.2018 0:00 Joensuu Karjalan Tennis
Cinia JGP 4. osakilpailu 10v 17.8.2018 0:00 Lohja Lohja Tennis
K30 Rovaniemi 17.8.2018 0:00 Rovaniemi Rovaniemen Verkkopalloseura
Wilson cup 17.8.2018 0:00 Tampere Tampereen Tennisseura
18v SM-kilpailut 17.8.2018 0:00 Vaasa Wasa Tennis Club
Metsälän päiväkisa 18.8.2018 0:00 Helsinki VRT-Tennis
VKO 34
Aluemestaruuskilpailut PST Tour V 23.8.2018 0:00 Kuopio Kuopion Tennisseura
Lounais-Suomen aluemestaruuskilpailut 24.8.2018 0:00 Kaarina Åbo Lawn-Tennis Klubb
Kulosaaren kansalliset 24.8.2018 0:00 Helsinki Grön-Vita Lawntennis Klubben
Finnish Tour 5. osakilpailu, miehet 24.8.2018 0:00 Hämeenlinna Hämeenlinnan Tennisseura
Finnish Tour 5. osakilpailu, naiset 24.8.2018 0:00 Lahti Lahden Verkkopalloseura
LVS kansalliset 24.8.2018 0:00 Lahti Lahden Verkkopalloseura
SVS Kansalliset (2-p: MB, MC, NC, P14, P10, 4-p: MC, NC, P14) 24.8.2018 0:00 Savonlinna Savonlinnan Verkkopalloseura
9v Miditour, 4. osakilpailu (Pohjois-Suomi) 25.8.2018 0:00 Kuopio Kuopion Tennisseura
9v Miditour, 4. osakilpailu (Etelä-Suomi) 25.8.2018 0:00 Lohja Lohja Tennis
VKO 35
Valkeakosken juniorien joukkuekisa 31.8.2018 0:00 Valkeakoski Valkeakosken Tennis
HLK Cup (10- ja 12-v) 1.9.2018 0:00 Helsinki HLK
Kaksinpelin päiväkisa 1.9.2018 0:00 Oulu Oulun Verkkopalloseura
VKO 36
Luokkamestaruussarja (B-E), 5. osakilpailu 7.9.2018 0:00 Helsinki HVS-Tennis
Smash Senioreiden päiväkisat 8.9.2018 0:00 Helsinki Smash
TATS Junior Tour 8.9.2018 0:00 TAMPERE Tampereen Tennisseura
VKO 37
Kymenlaakson syyskansalliset 14.9.2018 0:00 Kouvola Hangon Tenniskerho
Joensuun kansallinen 14.9.2018 0:00 Joensuu Karjalan Tennis
Kymenlaakson syyskansalliset 14.9.2018 0:00 Kouvola Kouvolan Tennisseura
Smash-Espoo Syysturnaus 14.9.2018 0:00 Espoo Smash-Espoo
Smash 14.9.2018 0:00 Helsinki Smash
Kymenlaakson syyskansalliset/Kotka 14.9.2018 0:00 Kotka Smash-Kotka
HLK cup 15.9.2018 0:00 Helsinki HLK
Lauantaikisa 15.9.2018 0:00 Helsinki Puistolan Urheilijat, tj.
VKO 38
Cinia JGP (10v ja 14v), 5.osakilpailu 21.9.2018 0:00 Tampere Tampereen Tennisseura
Vaasa syyskisat 21.9.2018 0:00 Vaasa Tennis-61
Pajulahti Cup 21.9.2018 0:00 Nastola Liikuntakeskus Pajulahti
Cinia JGP (16v), 5. osakilpailu 21.9.2018 0:00 Kotka Smash-Kotka
Päiväkisa 3 (MB, MD) 22.9.2018 0:00 Jyväskylä Jyväskylän Tennisseura
Kulosaaren kansallinen päiväkisa MD 22.9.2018 0:00 Helsinki Grön-Vita Lawntennis Klubben
XIII HLK senior round robin – PÄIVÄLOHKOKILPAILUT 24.9.2018 0:00 Helsinki HLK
VKO 39
21v SM/FJTT, 4. osakilpailu 28.9.2018 0:00 Helsinki HVS-Tennis
Lappeenrannan kansalliset 28.9.2018 0:00 Lappeenranta Lappeenrannan Tennisseura
Coronaria Open 28.9.2018 0:00 Oulu Oulun Verkkopalloseura
C2 cup 28.9.2018 0:00 Savitaipale Savitaipaleen Tennisseura
Wilson Cup 28.9.2018 0:00 Tampere Tampereen Tennisseura
Hiekkaharjun Kansalliset 28.9.2018 0:00 Vantaa Valko-Pallo
Cinia JGP (12v), 5. osakilpailu 28.9.2018 0:00 Kotka Smash-Kotka
Aktia Open MC2 lohkot 18 pelaajaa 29.9.2018 0:00 Espoo Espoon Verkkopalloseura
Valkeakosken C-kisat 29.9.2018 0:00 Valkeakoski Valkeakosken Tennis
OTC K-30 Mixti-sunnuntai 30.9.2018 0:00 Helsinki OTC
VKO 40
PuiU kansalliset 5.10.2018 0:00 Helsinki Puistolan Urheilijat, tj.
Finnish Tour, Smash 40v, 6. osakilpailu 5.10.2018 0:00 Helsinki Smash
Wilson Cup 5.10.2018 0:00 Turku TVS-Tennis
B-lauantai 6.10.2018 0:00 kaarina Åbo Lawn-Tennis Klubb
Aktia Open P10/P12 lohkot 18+18 6.10.2018 0:00 Espoo Espoon Verkkopalloseura
Kajaanin Kansalliset 6.10.2018 0:00 Kajaani Kajaanin Tennisseura
TATS Junior Tour 6.10.2018 0:00 Tampere Tampereen Tennisseura
VKO 41
KoTS kansalliset 12.10.2018 0:00 Kouvola Kouvolan Tennisseura
SVS kansalliset 12.10.2018 0:00 Savonlinna Savonlinnan Verkkopalloseura
D-lauantai 13.10.2018 0:00 Kaarina Åbo Lawn-Tennis Klubb
VKO 42
Syysloman pelipäivä Granissa 18.10.2018 0:00 Espoo Grani Tennis
Luokkamestaruussarja (E-luokka), 6. osakilpailu 19.10.2018 0:00 Helsinki Helsingin Lawn-Tennis Klubi
Luokkamestaruussarja (D), 6. osakilpailu 19.10.2018 0:00 Espoo Espoon Verkkopalloseura
Syysloman pelipäivä Granissa 19.10.2018 0:00 Espoo Grani Tennis
Luokkamestaruussarja (B-luokka), 6. osakilpailu 19.10.2018 0:00 Hyvinkää Hyvinkään Tennisseura
Luokkamestaruussarja (C), 6. osakilpailu 19.10.2018 0:00 Lahti Lahden Verkkopalloseura
Seniorikisa 19.10.2018 0:00 Savitaipale Savitaipaleen Tennisseura
Smash-Espoon Lokakuun turnee 19.10.2018 0:00 Espoo Smash-Espoo
Annika&Ande Open 20.10.2018 0:00 Helsinki HVS-Tennis
VKO 43
OTC K30 Dubbeli-sunnuntai 21.10.2018 0:00 Helsinki OTC
ITF18, Vierumäki Dunlop Junior Cup 22.10.2018 0:00 Vierumäki Suomen Tennisliitto
40. Kaamostennis 26.10.2018 0:00 Rovaniemi Rovaniemen Verkkopalloseura
Sata tennis cup 26.10.2018 0:00 Helsinki Sata-Tennis
Smash 26.10.2018 0:00 Helsinki Smash
Hiekkaharjun Kansalliset 26.10.2018 0:00 Vantaa Valko-Pallo
Päiväkisa 4 27.10.2018 0:00 Jyväskylä Jyväskylän Tennisseura
A.lauantai 27.10.2018 0:00 Kaarina ÅLK
TKJ Open 27.10.2018 0:00 Pietarsaari Jakobstads Tennisklubb
VKO 44
ITF18, TaTS Open 2018 30.10.2018 0:00 Tampere Suomen Tennisliitto
Marrasmatsit Olarissa 2.11.2018 0:00 Espoo Smash-Espoo
12-lauantai 3.11.2018 0:00 Kaarina Åbo Lawn-Tennis Klubb
GVLK ME päiväkisä 3.11.2018 0:00 Helsinki Grön-Vita Lawntennis Klubben
Lauantaikisa 3.11.2018 0:00 Helsinki Puistolan Urheilijat, tj.
TATS Junior Tour 3.11.2018 0:00 Tampere Tampereen Tennisseura
VKO 45
Jkl junnukisa 9.11.2018 0:00 Jyväskylä Jyväskylän Tennisseura
KoTS kansalliset 9.11.2018 0:00 Kouvola Kouvolan Tennisseura
Kansallinen 9.11.2018 0:00 Savitaipale Savitaipaleen Tennisseura
Katinkulta Open 9.11.2018 0:00 Vuokatti Sotkamon Tennisseura
Vaasa marraskisat 9.11.2018 0:00 Vaasa Tennis-61
9v Miditour, 5. osakilpailu (Pohjois-Suomi) 10.11.2018 0:00 Oulu Oulun Verkkopalloseura
VKO 46
Cinia JGP (10v), 6. osakilpailu 16.11.2018 0:00 Pajulahti Helsingin Lawn-Tennis Klubi
Jkl kansalliset 2 16.11.2018 0:00 Jyväskylä JTS
Hämeenlinnan kansalliset 16.11.2018 0:00 Hämeenlinna Hämeenlinnan Tennisseura
Cinia JGP (16v), 6. osakilpailu 16.11.2018 0:00 Kouvola Kouvolan Tennisseura
4.Scandic Patria 16.11.2018 0:00 Lappeenranta Lappeenrannan Tennisseura
Cinia JGP (12v), 6. osakilpailu 16.11.2018 0:00 Turku TVS-Tennis
Hukka Open 16.11.2018 0:00 Oulu Hukka players club
Cinia JGP (14v), 6. osakilpailu 16.11.2018 0:00 Kotka Smash-Kotka
Pajulahti  ITF 18v. 17.11.2018 0:00 Nastola Suomen Tennisliitto
Kuopion päiväkisa 17.11.2018 0:00 Kuopio Puijo Tennis Team
VKO 47
Luokkamestaruussarja masters (luokat B ja C) 23.11.2018 0:00 Kaarina Åbo Lawn-Tennis Klubb
Luokkamestaruussarja masters (luokat D ja E) 23.11.2018 0:00 Turku TVS
Muuttohaukat Opem 23.11.2018 0:00 Hyvinkää Hyvinkään Tennisseura
Smash 23.11.2018 0:00 Helsinki Smash
Wilson Cup 23.11.2018 0:00 Tampere Tampereen Tennisseura
Wasa Talvikisa 23.11.2018 0:00 Vaasa Wasa Tennis Club
Aktia Open P10/P12 lohkot 18+18 24.11.2018 0:00 Espoo Espoon Verkkopalloseura
Mikkelin päiväkisat 24.11.2018 0:00 Mikkeli Tennis 88 Mikkeli
OTC K30 Mixti-sunnuntai 25.11.2018 0:00 Helsinki OTC
VKO 48
Senioreiden päiväkilpailut 26.11.2018 0:00 Helsinki Puistolan Urheilijat, tj.
VMP Juniors 30.11.2018 0:00 Kaarina Åbo Lawn-Tennis Klubb
TATS Junior Tour 1.12.2018 0:00 Tampere Tampereen Tennisseura
VKO 49
Itsenäisyyspäivän pelit Granissa 6.12.2018 0:00 Espoo Grani Tennis
Itsenäisyyspäivän päiväkisat 6.12.2018 0:00 Alajärvi Järviseudun Tennis ry
Cinia JGP masters 2018 7.12.2018 0:00 Turku TVS
Joensuun kansallinen 7.12.2018 0:00 Joensuu Karjalan Tennis
KoTS kansalliset 7.12.2018 0:00 Kouvola Kouvolan Tennisseura
Nelinpelin lohkokisa 7.12.2018 0:00 Oulu Oulun Verkkopalloseura
VKO 50
Yleiset SM-kilpailut/Finnish Tour, 7. osakilpailu 11.12.2018 0:00 Kotka Smash-Kotka
Smash-Espoo Kinkkukisat 12.12.2018 0:00 Espoo Smash-Espoo
LVS joulukisa 14.12.2018 0:00 Lahti Lahden Verkkopalloseura
D Cup 14.12.2018 0:00 Savitaipale Savitaipaleen Tennisseura
Toyota Open 14.12.2018 0:00 Turku TVS-Tennis
Hiekkaharjun Kansalliset 14.12.2018 0:00 Vantaa Valko-Pallo
Ylivieska December Cup 14.12.2018 0:00 Ylivieska Ylivieskan Tennisseura
SVS Päiväkisat 15.12.2018 0:00 Savonlinna Savonlinnan Verkkopalloseura
Valkeakosken Juniorikisat 15.12.2018 0:00 Valkeakoski Valkeakosken Tennis
VKO 52 26.12.2018 Helsinki HVS-Tennis
Koululaisten mestaruuskilpailut 26.12.2018 Helsinki HVS-Tennis